O mnie

Jestem psycholożką o specjalności klinicznej oraz interwentką kryzysową. Oferuję poradnictwo, psychoedukację i szeroko rozumiane wsparcie psychologiczne. Prowadzę terapię indywidualną dla dzieci i młodzieży, którzy doświadczają w swoim życiu różnego rodzaju trudności i kryzysów.

Jak pracuję?

Uczę się psychoterapii w nurcie systemowym, co oznacza, że ważne jest dla mnie szerokie spojrzenie na kontekst społeczno-kulturowy oraz sposób konstruowania naszej rzeczywistości poprzez to jak o niej mówimy i jak ją nazywamy. Sięgam również po rozwiązania i wiedzę z innych nurtów: terapii poznawczo-behawioralnej, skoncentrowanej na rozwiązaniu problemu oraz akceptacji i zaangażowania. Istotne jest dla mnie integrowanie technik i najlepsze wykorzystanie ich do indywidualnych potrzeb klienta

Co jest dla mnie ważne?

Najważniejsza jest dla mnie relacja: taka, w której można czuć się bezpiecznie i swobodnie. Zależy mi na atmosferze pełnej życzliwości, otwartości, zaufaniu, autentyczności i akceptacji. Kluczowe jest dla mnie wspieranie moich klientów w poszukiwaniu dróg do zrealizowania swoich potrzeb oraz dzielenia się z nimi swoją wiedzą oraz narzędziami, które mogą im w tym pomóc.

Wykształcenie:

Uniwersytet Szczeciński, jednolite studia magisterskie: psychologia, specjalność kliniczne.

Terapia skoncentrowana na rozwiązaniu, I stopień, LTSR.

Uniwersytet Szczeciński, studia podyplomowe, kierunek Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną

Ważniejsze szkolenia:

Roczne Studium Interwencji Kryzysowej w podejściu poznawczo-behawioralnym i humanistycznym ITPB.

Rok z terapią poznawczą – behawioralną dzieci i młodzieży. Ośrodek „Poza Schematami”

Kurs Self- Regulation dla specjalistów.

Prowadzenie warsztatów dla Dobrych Rodziców. Ośrodek „Poza Schematami”.

Trening umiejętności społecznych TUS SST.